Doprava

1. Zboží zasílané ČESKOU POŠTOU - balík do ruky

Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na který vám pošta bude odesílat SMS o stavu doručení.
dodání zpravidla do 48-72 hodin
Při objednávce nad 1499,- Kč vč. DPH, je poštovné 59,- Kč.
V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 1499,- Kč vč. DPH, hradí kupující poštovné 109 Kč včetně DPH.


 
2. Zboží zasílané přepravní službou PPL

Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na kterém Vás bude dopravce před doručením kontaktovat a domluví si s Vámi přesný čas a místo převzetí zboží. Zboží je oprávněn převzít adresát (nicméně po dohodě s řidičem může zásilku převzít např. soused nebo kolega v práci).
Při objednávce nad 2.499,- Kč vč. DPH, je dopravné ZDARMA.
Při objednávce nad 1499,- Kč vč. DPH do 2.499,- je dopravné 49,- Kč
V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 1.499,- Kč vč. DPH, hradí kupující poplatek 119 Kč včetně DPH

 

3. Zboží zasílané přes službu Zásilkovna

Při objednávce nad 1500,- Kč vč. DPH, je dopravné ZDARMA.
V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 999,- Kč vč. DPH, hradí kupující poplatek 79,- Kč včetně DPH
a při nákupu v rozmezí 1000,- Kč vč. DPH až 1499,- vč. DPH je dopravné 39,- Kč
Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon a vybrat příslušnou pobočku dle vašeho výběru, na kterou Vám bude zboží zasláno. Služba Vás bude informovat, kdy bude objednávka připravena k vyzvednutí. Lhůta pro vyzvednutí je 14 pracovních dní (může být telefonicky prodloužena).

 

4. Zboží zasílané přepravní službou PPL na Slovensko

dodání zpravidla do 72 pracovních hodin.
Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na kterém Vás bude dopravce před doručením kontaktovat a domluví si s Vámi přesný čas a místo převzetí zboží.
Při objednávce nad 5.000,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.
V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 5.000,- Kč vč. DPH, hradí kupující poplatek ve výši 179 Kč včetně DPH.

O expedici zásilky z našeho skladu budete informování automatickým emailem.

 

5. Zboží zasílané přepravní službou TOPTRANS.

dodání zpravidla do 24-48 pracovních hodin.
Pro úspěšné doručení je nutné uvést mobilní telefon, na kterém Vás bude dopravce před doručením kontaktovat a domluví si s Vámi přesný čas a místo převzetí zboží.
Při objednávce nad 9.990,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.
V ostatních případech, tzn. bude-li celková cena objednaného zboží nižší než 9.990,- Kč vč. DPH, hradí kupující poplatek ve výši 250,- Kč včetně DPH.

 

O expedici zásilky z našeho skladu budete informování automatickým emailem.
Pokud vyberete přepravu PPL budete informováni dalším e-mailem z informačního systému PPL. V emailu bude unikátní číslo Vaší zásilky, prostřednictvím kterého můžete zásilku sledovat na stránkách www.ppl.cz . Pokud Vás přepravce nezastihne, zavolá Vám na telefon uvedený při registraci, popř vloží do schránky upozornění s dalším termínem , v kterém bude zásilku opět doručovat.

Při výběru České pošty - obchodní balík Vám přijde SMS s číslem balíku a zásilku dopraví doručovatel.. Pokud Vás nezastihne, vloží Vám do schránky informace o uložení zásilky na příslušné poště. Doba uložení je max. 7 dnů!! Následně je zásilka vrácena zpět. Zásliku můžete také sledovat na http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

NEÚČTUJEME ŽÁDNÉ DALŠÍ POPLATKY za balné, křehké, apod.
Pokud nám oznámíte důvod (telefonicky či emailem), můžete objednávku bezplatně zrušit, až do doby než bude zásilka expedována. V případě, že již byla expedována, nebo nebyla vyzvednuta (převzata), vyhrazujeme si v ojedinělých případech právo na úhradu nákladů spojených s expedicí.

Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte zákaznický servis.

Váš tým www.rta-stojanynavino.cz