Naše výhody k nákupu

1. Prodloužená lhůta na vrácení zboží

Čtrnáctidenní zákonná lhůta na vrácení zboží zakoupeného přes internet se nám nezdála dost dlouhá. Stát se může cokoliv a vám pak doma zůstane produkt, pro který nemáte využití. Proto jsme se rozhodli prodloužit vám možnost vrácení zboží na 45 dnů. 

Podrobnosti najdete na stránce: Dáváme 45 dnů na vrácení zboží.

2. Garance okamžité výměny zboží

Naši dodavatelé Brabantia a Curver věří kvalitě svých výrobků na 100 %. Proto přišli s obrovskou výhodou – garancí okamžité výměny zboží. Jakmile se vám v záruční době výrobek porouchá, my ho odešleme do jejich servisu a vám pošleme ihned nový.

Další podrobnosti o značkách a postupu při výměně najdete na stránce: Garance okamžité výměny.

3. Neplatíte poplatky za zabalení zboží

U nás neplatíte u žádné objednávky balné. Přesto si dáváme s balením každého výrobku záležet. Používáme profesionální krabice z pevného kartonu a nešetříme s bublinkovou fólií.

Pokud se však přece jenom stane, že se vaše objednávka vinou přepravce poškodí, nemusíte věšet hlavu. Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail a my vám obratem zašleme balík znovu. S přepravcem si nastalou situaci dořešíme sami.

4. Infolinka od rána do večera

Máte dotaz ke zboží, způsobu nákupu, reklamaci, nebo jen potřebujete poradit? Zavolejte nám na telefonní číslo + 420 777 864 634. Jsme tady pro vás od 8:00 do 16:00 hod.

Více se dozvíte na stránce: Telefonické objednávky a dotazy.

5. Naše certifikáty

Za dobu fungování našeho e-shopu se nám podařilo získat hned několik certifikátů. I díky nim si můžete být jisti, že nakupujete od solidního prodejce.

Naše certifikáty:

Certifikát Spolehlivá firma – www.zivefirmy.cz
Garantovaný nákup na portálu – www.heureka.cz
Certifikát Ověřeno zákazníky – recenze Heureka