Způsoby platby

1. Platba v HOTOVOSTI

Tento způsob platby je možný pouze při osobním vyzvednutí zboží ve skladu (Veselka 48, 259 01 Olbramovice).
Pokud zvolíte tento způsob, vždy prosím vyčkejte  na potvrzení skladové dostupnosti zboží na prodejně. V případě, že nechcete čekat, můžete také volat přímo na 773 111 269.
 

2. Platba DOBÍRKOU

Objednané zboží zaplatíte až při převzetí od dopravce: Česká pošta (obchodní balík), PPL přepravní služba, Zásilkovna , Toptrans (nadrozměrné zásilky).
 

3. Platba KARTOU

Zboží je možné zaplatit při objednávce přes PPL, Českou poštu či Zásilkovnu. Kartou lze platit i  při osobním odběru odběru ve skladu ((Praha - Čestlice)
 

4. Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM

Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme potvrzení objednávky spolu s údaji potřebnými k zadání platby. ČÍSLO OBJEDNÁVKY = VARIABILNÍ SYMBOL - prosíme o správné zadání, abychom správně a rychle spárovali platbu s Vaší objednávkou. Zboží odesíláme ihned po obdržení potvrzení o provedené platbě od Vaší banky (můžete zasílat na obchod@dokose.cz) nebo po připsání částky na náš účet. Po vyřízení objednávky vám zasíláme informační email a změny uvidíte také ve statusu své objednávky.
 

Souhrné informace účtu:

Název účtu: NIKARO s.r.o.
Číslo účtu: 123-4662130267/0100
IBAN: CZ2101000001234962690207
Název banky příjemce pro platby ze zahraničí:
Komerční banka a.s., Prague, Czech republic
SWIFT/BIC: KOMBCZPPXXX

 

5. Platební metody realizované ONLINE přes Web Pay

Stiskem jediného tlačítka vyberete banku, u které je veden váš účet, a následně budete přesměrováni přímo na přihlašovací stránku internetového bankovnictví. Zde zadáte vaše přihlašovací údaje a vstoupíte do známého prostředí internetové banky – po úspěšném přihlášení se vám automaticky zobrazí předvyplněný příkaz k úhradě k objednávce z e-Shopu RTAGLOBAL.CZ. 
Nemusíte tak komplikovaně a zdlouhavě vypisovat číslo účtu, částku ani speciální symboly platby a obávat se, že některý údaj opíšete špatně - vše se automaticky vyplní již při přihlášení. Ještě než peníze odešlete, máte samozřejmě možnost si zadané údaje překontrolovat a teprve poté potvrdit jejich odeslání.